zimlublin

Forum studentów PL - Zarządzanie 2006 - 2011


#1 2010-05-03 16:42:33

Gomol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-11
Posty: 7
Punktów :   

IMPREZA "PRZED-METKOWA" - WAŻNE INFORMACJE !!!

Hej ZiM Lublin,



Zbliża się termin imprezy "przed-metkowej", który był wstępnie ustalony na 9 maja. Jednak od 6-17 maja nie będzie mnie w Lublinie i nie będę mogła zająć się organizacją imprezy…



Mamy kilka innych propozycji:



22 maja (sobota) lub 29 maja (sobota)   Klubokawiarnia Archiwum


www.klubarchiwum.pl



40 zł /os - Impreza otwarta ale mamy dla siebie całą salkę znajdującą się za barem i w tym: szwecki stół: paluszki, chipsy, orzeszki, soki, pizza na parę + piwo i wódka bez ograniczeń Open Bar



23 maja (niedziela)   Klubokawiarnia Medyk

www.klubmedyk.com


50 zł/os –Impreza zamknięta dla naszego roku. Open Bar na piwo i wódkę, w cenie także soki, chipsy, orzeszki, paluszki oraz pizza na parę

Oferta ważna przy minimum 100 osobach !



Poniżej znajduje się lista osób, które były zainteresowane terminem 9 maja:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Łącznie: 61 os.



61 osób to za mało, żeby wynająć Medyk tylko dla naszego rocznika…

Monika Białas wspominała, że być może jej grupa z Uniwersytetu Przyrodniczego byłaby zainteresowana przyłączeniem się do nas… Gdybyśmy uzbierali 100 osób wtedy ta opcja jest aktualna… W przeciwnym razie pozostaje Archiwum…

Mam świadomość, że wiele osób z listy może już nie być zainteresowanych imprezą bo termin uległ zmianie…

Piszcie na maila: gomol@go2.pl i uaktualnimy listę chętnych osób.

Proszę o możliwie szybkie zadeklarowanie się za jedną z opcji lub ewentualnie za wykreśleniem z listy, gdyż ułatwi to dalszą organizację.
Myślę, że 3 dni spokojnie wystarczą aby przemyśleć czy jest się zainteresowanym czy też nie…
Proszę abyście do 6.05.2010 roku podali swoje preferencje…

A do 14.05.2010 wpłacić pieniądze Michałowi Gomółce.



Gośka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbloodhound sprzedam